Wirtualne spotkania z Muzeum w Grudziądzu

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

W związku z koniecznością podjęcia działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa nam wszystkim, grudziądzkie Muzeum jest nieczynne dla zwiedzających do momentu odwołania.

Nie oznacza to jednak, że pozbawiamy Was dostępu do naszych bardzo ciekawych zbiorów. Co prawda drzwi Muzeum są zamknięte, lecz za pomocą Internetu wciąż możemy być w kontakcie! Zachęcamy do tego, aby odwiedzić naszą stronę internetową, na której znajdziecie mnóstwo pięknych rzeczy! To wspaniałe źródło artystycznych inspiracji oraz wiedzy o naszej instytucji. Kliknij tutaj: http://muzeum.grudziadz.pl/.

Ogrom ciekawostek znajdziecie także na muzealnym facebook’u. Jeśli nas jeszcze nie lubicie, czas to zmienić. Nie pożałujecie! Na „fejsie” dzielimy się z Wami naszą muzealną codziennością, wrzucamy ciekawe fotki, a także historyczne rewelacje i anegdotki.

Kliknij tutaj – i koniecznie polub: https://www.facebook.com/Muzeum.Grudziadz/

Aktualna sytuacja jest dla nas wyzwaniem, ale nie poddajemy się! Nie chcemy być monotonni, dlatego każdy z Was na muzealnym „fejsie” znajdzie coś dla siebie. Harmonogram naszych tematycznych postów przedstawia się następująco:

· poniedziałki – Ze sztuką na Ty! O sztuce słów kilka,

· wtorki – Wygrzebane z ziemi. Archeo-ciekawostki,

· środy – Zdarzyło się kiedyś. O historii Grudziądza i regionu,

· czwartki – Raz na ludowo! Etnograficzna gawęda,

· piątki – Żyć, aby tworzyć! Tworzyć, aby żyć! Prezentacja ciekawych form działań plastycznych

Bądźmy w kontakcie!

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie muzeum.grudziadz.pl