Wieczór Międzynarodowy - Maroko

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

20

W programie: prelekcja i prezentacja multimedialna Ryszarda Czajkowskiego “Marokańskie skarby”, pokaz ceremonii parzenia marokańskiej herbaty oraz degustacja marokańskich specjałów.

Będziemy mogli bliżej poznać wybrane elementy marokańskiego folkloru – pokaz tańca w wykonaniu tancerki Nadine, wystawę tradycyjnych marokańskich strojów. Nie zabraknie wystawy o atrakcjach turystycznych Maroka oraz tradycyjnego już quizu z nagrodami. Zaprosimy również na kiermasz naturalnych kosmetyków marokańskich i oryginalnego rękodzieła.

Impreza jest organizowana we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Maroka Zellige, firmą Afandi Oriental Dream (marokańskie kosmetyki naturalne) oraz MarokoArt (oryginalne marokańskie rękodzieło).

Patronat honorowy Ambasady Królestwa Maroka w Polsce

Nadine jest profesjonalną tancerką, choreografem i nauczycielką tańca orientalnego. W swojej trzynastoletniej karierze odniosła wiele sukcesów zarówno w kraju jak i za granicą m.in. jest półfinalistką programu „Mam Talent” w 2017 roku, mistrzynią tańca orientalnego w międzynarodowym, prestiżowym Festiwalu w Szwecji (Stockholm Belly Dance Festival 2016r., kategoria profesjonaliści). Zaprezentowała się na deskach wielu scen Festiwalowych i komercyjnych w Polsce i na świecie m.in. w Kairze, Szwecji czy Petersburgu. Jest również od 2015 r pomysłodawczynią i głównym organizatorem cyklicznej Gali Orientalnej “Cairo By Night”.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com