WBW 2019 Wrocław Freestyle Battle (eliminacje do finału)

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

20

Microphone Masters zaprasza na XVII edycję WBW

WBW 2019 Wrocław Freestyle Battle
data: 22 CZERWCA 2019 (sobota) start 18:00
miejsce: klub D.K. LUKSUS - Wrocław (ul. Wita Stwosza 16)

Zapraszamy na siedemnastą edycję największej polskiej bitwy fristajlowej czyli WBW Freestyle Battle. Zwycięzca wrocławskich eliminacji wywalczy awans do wielkiego finału, który został zaplanowany 30 listopada w Warszawie.

FREESTYLE - styl wolny, słowna improwizacja, rymowanie bez wcześniejszego przygotowania, sztuka składania rymów na poczekaniu.

BATTLE / BITWA - najbardziej emocjonująca forma artystycznej rywalizacji, jej uczestnicy na scenie starają się udowodnić swoją wyższość nad rywalem. Konfrontacja oryginalnych i niepowtarzalnych stylów skutkuje niesamowicie widowiskowym zderzeniem indywidualności.

WBW - odbywająca się od 2003 roku cyklicznie raz do roku impreza, podczas której wyłaniany jest najlepszy fristajlowiec w kraju. W ramach turnieju do pojedynków na słowa stają zawodnicy z całej Polski. O wynikach rozgrywanych bitew rozstrzyga jury, w skład którego wchodzą autorytety w dziedzinie freestyle'u. Swoje zdanie poprzez odpowiednio głośny aplauz wyraża też publiczność znajdująca się w klubie, co może odpowiednio umotywować lub zdeprymować pojedynkujących się zawodników.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie wbw.pl