WaWa Land: Spontaniczny Chór Improwizujący + Arnold

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

Życie to nie film, a tym bardziej, nie musical. Problemy tak łatwo się nie rozwiązują, miłość nie jest aż tak romantyczna, my nie zawsze wyglądamy jak Emma Stone i Ryan Gosling, a nogi nie zawsze są ogolone.

Ale z muzyką to już zupełnie inna sprawa…Szurnięcie krzesłem na egzaminie, bicie serca, krople deszczu na dachówce, kąpiel w basenie, śpiew ptaków,. Wszystko to tworzy jedyną, niepowtarzalną symfonie naszego życia. Zagraną tylko raz. Tak jak nasz spektakl. Stworzony na waszych oczach, po to, by odejść na zawsze gdy opuścicie salę. Nie wiemy tylko czy to sceny inspirowane będą muzyką, czy muzyka inspirowana scenami? Tak to już jest z dźwiękami. I życiem. Pasują do siebie.

***************************
Teatr Improwizacji Arnold
Nasze spektakle powstają na żywo, bez scenariusza. Lubimy, kiedy komedia wynika z prawdy – a prawda jest taka, że każdemu z nas czasem w życiu wychodzi a czasem nie. Improwizujemy, ponieważ sprawia nam to radość, którą chcemy zarazić publiczność. Tworzone przez nas na scenie światy i postaci przenikają się wzajemnie, aby po chwili doprowadzić nas, improwizatorów, do wyborów, których nigdy jeszcze nie podejmowaliśmy.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl