Szkwałowiska: Seszele - smak raju i rumu

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Wcale nie przesadzamy pisząc o Seszelach, jako o raju na ziemi. To w istocie magiczne miejsce urzekające swoją egzotyką. Słyszeliście kiedyś o frutbatach, przyjaznych nietoperzach olbrzymach żywiących się owocami?
A może zafascynują Cię parki narodowe, gdzie ogromne żółwie traktowane są jak królowie?
Odwiedź nasze sanktuarium, z którego po tym sjaldowisku na pewno wyjdziesz odmieniony i zrelaksowany.

Jakub Sepielak - to człowiek, którego w środowisku żeglarskim nie trzeba przedstawiać. Obecnie Komandor MKM Szkwał, w klubie od 1994 roku. Jest Kapitanem, Instruktorem żeglarstwa, Członkiem Komisji Egzaminacyjnej. Niespokojny duch, który bez żeglarstwa nie wyobraża sobie życia.
Zaraża pozytywną energią i determinacją, nigdy nie traci dobrego humoru.
O niczym nie opowiada z takim zapałem i fascynacją, jak właśnie o Seszelach.

Szkwałowiska – to cykl żeglarskich slajdowisk opowiadający o rejsach członków naszego klubu MKM Szkwał. Jesteśmy pasjonatami żeglarstwa, podróżowania oraz czerpania z życia pełnymi garściami.
Pragniemy dzielić się naszą pasją i zwariowanymi przygodami z innymi. Każde slajdowisko podzielone jest tak, aby zainteresować niezainteresowanych, rozkochać podróżników w żeglowaniu, a żeglarzy wyposażyć w nową wiedzę na temat charteru jachtu oraz niedogodności jakie mogą w związku z tym wystąpić. Oprócz podziwiania fauny i flory otrzymasz praktyczną wiedzę, o tym czego można się spodziewać żeglując czy podróżując w tamte rejony. Co ze sobą zabrać z Polski, czego unikać, co jest 'must have' do zwiedzenia oraz ile to wszystko kosztuje?

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com