Szkoda, że jest nierządnicą

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

Dan Jemmett – twórca znakomitych realizacji "Wieczoru Trzech Króli" i "Burzy" Szekspira – wraca do Polskiego premierą sztuki o miłości i nienawiści.

Pięknej Annabelli nie brakuje adoratorów. Jeden z nich wzbudza jednak szczególne oburzenie otoczenia – jej własny brat – Giovanni. Młodzieniec wyznając siostrze miłość błaga ją, by go zabiła jeśli nie może odwzajemnić uczucia...

"Szkoda, że jest nierządnicą" Johna Forda, siedemnastowieczny dramat angielski, w interpretacji Dana Jemmetta jest nie tylko opowieścią o zakazanej kazirodczej miłości, ale przede wszystkim, dziejącą się niemal współcześnie, opowieścią o nieprzewidywalności uczuć i niemożności ich okiełznania – zarówno w sferze duchowej jak i cielesnej, o żądzy posiadania władzy nad drugim człowiekiem, o hipokryzji i mechanizmach społecznego nacisku.

Na zamknięcie sezonu polecamy wyjątkowy spektakl w reżyserii twórcy słynącego z nowoczesnych realizacji dawnego dramatu angielskiego.

Przedstawienie dla widzów dorosłych.

Czas trwania spektaklu: 165 minut

Obsada

Joanna Trzepiecińska
Piotr Cyrwus
Szymon Kuśmider
Ewa Makomaska
Krystian Modzelewski
Antoni Ostrouch
Marta Kurzak
Maksymilian Rogacki
Dominik Łoś
Lidia Sadowa
Krzysztof Kwiatkowski
Wojciech Czerwiński
Adam Biedrzycki
Afrodyta Weselak

Produkcja

Autor: John Ford
Przekład: Ludmiła Marjańska
Reżyseria: Dan Jemmett
Scenografia: Dick Bird
Kostiumy: Sylvie Martin-Hyszka
Reżyseria światła: Arnaud Jung
Asystent reżysera: Przemysław Pawlicki
Sufler: Małgorzata Ziemak

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl