Świąteczne warsztaty plastyczne dla najmłodszych

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Wielkimi krokami zbliżają się Święta! Z tej okazji dzieci oraz ich rodzice będą mieli okazję poznać tajniki sztuki decoupage oraz stworzą wyjątkowe upominki, które zachwycą samego Świętego Mikołaja. Rodzinne warsztaty plastyczne związane z tematyką mikołajkowo-bożonarodzeniową odbędą się w salonie Empik Manufaktura w dniach 25 listopada i 3 grudnia.

25 listopada w salonie Empik Manufaktura odbędą się zajęcia kreatywne dotyczące enigmatycznej sztuki decoupage. Zajęcia zaznajomią uczestników z sekretnymi określeniami, takimi jak decoupage serwetkowy, transfer-foto czy jednoskładnikowe spękanie. 3 grudnia w czasie warsztatów w ruch pójdzie filc, guziki, papier i spinacze. Dzieci wraz z rodzicami będą mogli nauczyć się robienia wyjątkowych prezentów dla najbliższych, prosto z serca. Co wcale nie jest takie trudne jak się wydaje. Przedświąteczne warsztaty są idealną okazją do stworzenia niepowtarzalnych podarków, a także do spędzenia twórczo czasu z najbliższymi.

25.11, godzina 13:00-15:00, Świąteczne inspiracje decoupage
Empik Manufaktura
Łódź, ul. Karskiego 5

3.12, godzina 14:00-15:00, Mikołajkowe przyjemności
Empik Manufaktura
Łódź, ul. Karskiego 5

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu mój empik. Kartę programu można założyć bezpłatnie w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego (już od 3,99 zł). Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!
Zapisy na warsztaty: 603 117 072