Summer Party

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Każde miasto potrzebuje zieleni, a duże miasta potrzebują jej najwięcej. Ogrody to nie tylko oazy piękna, dom dla fauny i flory, to także doskonałe miejsca wypoczynku i rekreacji. Podczas Summer party w Ogrodach Polsko-Niemieckich 29 czerwca w Warszawie będzie można przekonać się, ile możliwości aktywnego spędzenia czasu w zgodzie z naturą w sercu nowoczesnego miasta.

Do wspólnego wiosłowania po Jeziorku Kamionkowskim zaprasza Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie. O godzinie 16:00 odbędą się pokazowe zawody, w których zmierzą się drużyny z Polski i z Niemiec. O godzinie 18:00 będzie można spróbować swoich sił na wodzie w ramach otwartego treningu pod okiem profesjonalnych trenerów. Klub Sportowy „Drukarz” od godziny 16:00 zaprasza na trening łucznictwa. Mali i duzi miłośnicy ogrodowej rekreacji będą mogli podszlifować technikę badmintona i wypocząć, wzorem amerykańskiej socjety, na polu do minigolfa.

O życiu pszczół w mieście i ich roli dla miejskiego ekosystemu, a także o tym, jak roślinność sadzona w Ogrodach Polsko-Niemieckich wpływa na ich życie, opowie Wiktor Jędrzejewski z Miejskich Pszczół w ramach warsztatu dla dzieci i dorosłych. Po Ogrodach oprowadzi Fried Nielsen - Radca Minister, Kierownik Wydziału Kultury w Ambasadzie Niemiec w Warszawie, inicjator powstania Ogrodów Polsko-Niemieckich.

Na Summer party nie zabraknie muzyki. O godzinie 18:00 fragmenty m.in. Mozarta, Händela, i Schuberta zagrają Gabriela Opacka (skrzypce), Marzena Hodyr Bratsche (altówka) i Agnieszka Kołodziej (wiolonczela). O 19:00 do tańca zagra Bum Bum Orkestar podczas chodzonego, ogrodowego dansingu.

Wszystkie wydarzenia i dodatkowe niespodzianki dla dorosłych i dzieci są otwarte dla publiczności i darmowe.

Podczas Summer party w strefie gastronomicznej będzie można kupić wybrane specjały od partnerów imprezy: LOTTE Wedel, Lokalburger Foodtruck, John King i On Lemon.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com