SPRINT LITERACKI

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

SPRINT LITERACKI

08 - 12 czerwiec 2020 08:00

Facebook MOK

Zapraszamy do udziału w literackim biegu na krótkim dystansie! Już 8 czerwca na fb MOK Olsztyn rozpoczniemy wydarzenie, które sprawdzi waszą twórczą kondycję. Link do wydarzenia ▶▶▶ SPRINT LITERACKI NA FB

Zabawa polega na pisaniu DRABBLI, DRUBBLI lub DRIBBLI, czyli krótkich opowiadań na dokładnie 50, 100 lub 200 słów. Żeby uatrakcyjnić zadanie, wylosujemy słowa, które trzeba będzie wykorzystać w swoich utworach.

Nasz Sprint literacki będzie trwał 5 dni. Dokładnie tyle czasu macie na opublikowanie swojego tekstu z odpowiednim hasztagiem na stronie tego wydarzenia. W ramach rozgrzewki przez wszystkie dni Sprintu będziemy publikować gry i ćwiczenia literackie, które ożywią waszą wyobraźnię i zachęcą do udziału w zabawie! Tekst z największą liczbą "lajków " zostanie opublikowany na fanpage'u MOK Olsztyn i Olsztyński Klub Literacki Powodzenia!

📣 REGULAMIN

➡️Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy w dniach od 8 do 12 czerwca opublikować autorski tekst literacki na 50, 100 lub 200 słów. ➡️W utworze musi zostać wykorzystane przynajmniej jedno z wylosowanych słów (w dowolnej formie). Im więcej, tym lepiej. ➡️Tekst trzeba opatrzyć odpowiednim hasztagiem:
dribble - dla tekstów na 50 słów
drabble - dla tekstów na 100 słów
drubble - dla tekstów na 200 słów

➡️Publikacja utworu na stronie wydarzenia jest równocześnie zgodą na wykorzystanie tekstu na stronie i fanpage'u organizatora. Teksty będą publikowane wyłącznie w ramach akcji Sprint literacki. Organizator nie odpowiada za treść utworów publikowanych na stronie wydarzenia.

Sprint literacki 8-12 czerwca (pon-pt) fb MOK Olsztyn