Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Tradycyjnie, jak co roku, na Placu Jakuba Wejhera w Wejherowie odbędzie się spotkanie grzecznych dzieci i nie tylko ze Świętym Mikołajem.
W tym wyjątkowym dniu z pewnością każdemu uda się poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Główną atrakcją niewątpliwie będzie spotkanie z brodatym Świętym, którego twarz może wydać się niektórym znajoma, ale nie zabraknie też wielu innych atrakcji.
W programie znajdą się przygotowane przez Wejherowskie Centrum Kultury liczne zabawy i konkursy z nagrodami.

Rozstrzygnięty zostanie konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową zorganizowany przez Dział Promocji Urzędu Miejskiego w Wejherowie.

Teatr Pana O., czyli grupa aktorów i animatorów doświadczonych w zabawianiu najmłodszych, przygotował specjalnie na tę okazję wyjątkowy spektakl "Święta Maszy i Niedźwiedzia".

Masza od dawna psoci Niedźwiedziowi, a on cierpliwie to znosi. Pewnego dnia puka do ich domku sam Święty Mikołaj, który jak co roku, odwiedza Niedźwiedzia przed rozdawaniem prezentów. Zaskoczony obecnością Maszy przedstawia się i zaczyna pogawędkę z przyjacielem.

Biedny Mikołaj, nie wie, co go czeka, ze strony pomysłowej Maszy. Tylko zaraz, zaraz... Czy przez te tarapaty, w które wpędzi Masza Mikołaja, prezenty dojdą na czas do grzecznych dzieci? O tym przekonamy się już 6 grudnia!

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.wck.org.pl