Spotkanie z Piotrem Metzem – trzecia odsłona Przestrzeni Słowa!

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

21 kwietnia 2021 o godz. 18.00 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11) w Sosnowcu odbędzie się kolejne wydarzenie odbywające się w ramach cyklicznego przedsięwzięcia artystycznego Przestrzeń Słowa. Gościem spotkania zatytułowanego Donośna Przestrzeń Dźwięków będzie legendarny radiowiec i znawca muzyki Piotr Metz. Wydarzenie przybierze niecodzienną formułę audycji radiowej bez radia. Podczas rozmowy, którą poprowadzi Bartłomiej Majzel o bliskości doświadczanej w muzyce, o najważniejszych dźwiękach oraz magii radia będziemy słuchać także fragmentów muzyki wybranej przez dziennikarza.

Wstęp na spotkanie możliwy będzie tylko z bezpłatną wejściówką (50 wejściówek do odbioru w Informatorium Zagłębiowskiej Mediateki – poziom I, w godz. otwarcia placówki). Jedna osoba może pobrać maksymalnie 2 wejściówki. W wyjątkowych sytuacjach dopuszczalne są rezerwacje telefoniczne wejściówek (nr tel. 574 480 779).

Uczestnicy wydarzeń kulturalnych w Zagłębiowskiej Mediatece zobligowani są do:

• dezynfekcji dłoni natychmiast po wejściu do obiektu oraz podczas opuszczania obiektu.
• używania maseczki ochronnej zakrywającej usta i nos od momentu wejścia do opuszczenia budynku MBP.
• okazania przy wejściu pobranej wcześniej z Informatorium wejściówki oraz wrzucenia do urny wypełnionego Oświadczenia z danymi potrzebnymi do kontaktu w razie potwierdzenia przypadku koronawirusa podczas imprezy. Formularze z oświadczeniem można otrzymać wraz z wejściówką w Informatorium lub pobrać ze strony www.biblioteka.sosnowiec.pl
• zachowania dystansu 1,5 m podczas wejścia do obiektu, na korytarzach i w miejscach, w których organizowane są imprezy.

UWAGA: w przypadku przedłużenia obostrzeń w bibliotekach, spotkanie odbędzie się online i będzie transmitowane na kanale YouTube Biblioteki.

 

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.biblioteka.sosnowiec.pl