Rzecz jasna / Kasa / Skrecz sesja vol.37

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

15:00 - 20:00 Skip Proof Scratchers - Skrecz Sesja vol.37
19:00 - 22:00 Sketch Session
20:00 - 20:45 Koncert Kasa
21:00 - 22:00 Koncert Rzecz Jasna
22:00 - 4:20 After party Dj Skipless / mała sala

Zaczniemy Skrecz Sesją, na której Skip Proof Scratchers wraz z przyjaciółmi zabiorą nas do innej czasoprzestrzeni i zaprezentują cuty i skrecze nie z tej ziemi.

Podczas Skrecz Sesji około godziny 19:00 rozpocznie się luźna Skecz Sesja, w rytmach boom bapu i funku. Dla wszystkich chętnych przygotujemy czarne kartki i pisaki. Materiały na skecz sesje dostarczy nam niezastąpiony No names graffiti shop. Na ścianie rzucimy krótkie filmy. Ta część imprezy, odbywać się będzie równolegle z koncertami. Przewidujemy również konkurs niespodziankę. Przybywajcie zaprezentować swoje skillsy.
Na pierwszy ogień idzie Kasa - zawodnik z Wrocławia, który niedawno wraz z producentem Krisem SCR wydał EP pt. "2K17", którą promuje utwór pt. "Teoria gier"
Po nim, mniej więcej o 21:00 rozpocznie się koncert Rzecz Jasna. W tę sobotę chłopaki będą grać pierwszy koncert , na którym zaprezentują nowy materiał, którego premiera tuż tuż.. Album "Koniec Końców" został wyprodukowany w całości przez Jediego (7ed1) i okraszony skreczami DJ Skiplessa. Na płycie występuje również jeden gość - żywa wrocławska legenda , ale o tym później. Z twórczością Rzecz Jasna bliżej możecie zapoznać się na bandcampie.

Po koncercie, na małej sali after party rozkręci Mistrz Polski IDA z 2015 roku - Dj Skipless (Skip Proof Scratchers) - czyli tańce, hulanki, swawole przy najlepszych kawałkach - jak przystało na reprezentanta ekipy SPS.
Dj Skipless https:
Zapraszamy!
Real hip hop is over here
Wjazd: FREE
Równolegle około godziny 22:00 rozpocznie się impreza Trap Me Hard v4 na głównej sali

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com