Rodzinny warsztat plastyczny - Radość

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Rodzinne warsztaty plastyczne to zajęcia dla rodziców z dziećmi odbywające się w niedzielę w ramach Rodzinnej Niedzieli w Teatrze. Warsztaty są doskonałą okazją aby wspólnie spędzić wolny czas, i rozwijać umiejętności plastyczne. W czasie warsztatów nie brakuje również tematów edukacyjnych, które wzbogacają wiedzę dzieci.

Zapraszamy na cykl warsztatów, w czasie których stworzymy „Emocjownik” - prywatny i bardzo praktyczny słowniczek emocji. Nasz „Emocjownik” pomoże dziecku poznać emocje i je oswoić: nauczy, jak je rozpoznać i jak o nich rozmawiać. Będziemy też rysować i malować, bo emocje mają swój kształt i kolory!

Na pierwszym warsztacie zajmiemy się radością. Zaczniemy od czytania i wspólnej zabawy z rodzicami. A potem - do plastycznego dzieła! Będziemy rysować na dużych formatach i malować na płótnie. I to wszystko po to, by lepiej zrozumieć i poczuć radość. I żeby się z nią zaprzyjaźnić.

Zapraszamy więc na przygodę z radością!

 

Kiedy: 22.09.2019, godz. 14:30-16:30
Dla kogo: opiekun + dziecko od 5 lat

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy

W cyklu odbędą się jeszcze następujące warsztaty:

  1. Radość
  2. Złość
  3. Zadowolenie
  4. Smutek
  5. Empatia
  6. Frustracja
Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl