Rodzinne niedziele w Firleju

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

1

W każdą niedzielę, rozpoczynając od 27 stycznia, Firlej organizować będzie darmowe warsztaty dla całych rodzin. W programie zajęcia artystyczno-plastyczne, warsztaty splotów tkackich oraz rozgrywki w planszówki.

Niedziele w Firleju, od godz. 10:0, rozpoczną dwugodzinne warsztaty dla dzieci “Po sąsiedzku”. Zajęcia przenoszą się tym samym z soboty i będą odbywać się, tak jak do tej pory, raz w tygodniu. Od godziny 12:00 do wspólnego tkania w najróżniejszych technikach, takich jak m.in. kilim, makatka czy gobelin zaprosi Monika Bliska, jedna z prowadzących zajęć Rodzina z Grabiszyńskiej - techniki malarskie. Od 14:00 w Awarii Prądu będzie można uczestniczyć w rodzinnych spotkaniach przy grach planszowych.

10:00 - 12:00
Warsztaty po sąsiedzku

Na zajęciach uczestnicy poznają różne dziedziny sztuki z naciskiem na sztuki plastyczne. Każda niedziela to próba opanowania nowej techniki - decupage, quilling, string art. Do tej pory goście zajmowali się robieniem doniczek, obrazów z kamieni, zegarów, makiet a nawet rzeźb! Główny cel: ma być wesoło, twórczo i kreatywnie.

12:00 - 14:00
Rodzinne Sploty

Powrót do tradycyjnych metod rzemieślniczych, podczas których w gronie najbliższych wykonywało się przedmioty codziennego użytku. Podczas zajęć uczestnicy nauczą się podstawowych splotów tkackich, wykorzystując wełnę, len, bawełnę i materiały z odzysku. Po każdym spotkaniu własne unikatowe dzieło - kilim, makatka, bieżnik, makrama lub gobelin - będzie można zabrać ze sobą.

14:00 - 16:00
Planszówki w Awarii Prądu

Firlej zaprasza do Awarii Prądu na wspólne granie w planszówki. Wspaniała rozrywka gwarantowana, również dla osób nieobeznanych z nowymi grami. Awaria Prądu to dom dla rozmaitych gier rodzinnych, których zasady prowadzący wytłumaczy na miejscu w kilka minut.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne.
Na Warsztaty po sąsiedzku oraz Rodzinne sploty obowiązuje zbiórka na materiały - 10 zł.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com