Przytul mnie odc. 01

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

5
Przytul mnie odc. 01

Animowany serial, którego bohaterami są dwa misie: nieco niezdarny, ale czuły Tata i mały Synek.
Nadszedł dzień urodzin Małego Misia. Niestety wszystko wskazuje na to, że Tata Miś zapomniał o tym ważnym wydarzeniu… Czy aby na pewno?


Żubr Pompik odc. 01

Mały żubr o imieniu Pompik i jego młodsza siostra Polinka mieszkają z mamą i tatą w wielkim zielonym lesie. Ponieważ są jeszcze maluchami, powoli uczą się rozumieć świat, który ich otacza.
W odc. 1. Pompik zamartwia się tym, że jest najmniejszym żubrem na świecie – do chwili gdy na świat przychodzi jego siostrzyczka, jeszcze mniejsza niż on. Od teraz będzie starszym bratem: mądrym i dużym.


Agatka odc. 20

Agatka i Cyryl dowiedzą się, jak to się dzieje, że włochata zielona gąsienica staje się pięknym kolorowym motylem.


Baśnie i bajki polskie. Żywa woda

Piotrek żyje z matką i braćmi w małej wsi u podnóża Sobotniej Góry. Kiedy matka zapada na ciężką chorobę, zielarka Odrzycha opowiada braciom o Sobotniej Górze, na której bije źródło żywej wody. Jednak do tej pory nikt, kto wybrał się na Sobotnią Górę, nie powrócił.
Najpierw wyruszają tam starsi bracia: wojak Kacper, potem organista Jan, jednak obaj złą mocą zostają zamienieni w kamienie. Jedyna nadzieja w Piotrku. Odrzycha daje mu na drogę magiczny dzwoneczek, aby ostrzegał go przed niebezpieczeństwem. Piotrek wyrusza w drogę, pokonuje wszystkie przeszkody i dociera na szczyt Sobotniej Góry. W drodze powrotnej odczarowuje braci, a potem ratuje matce życie
Na motywach baśni Romana Zmorskiego "Sobotnia Góra".


Opowiadania z piaskownicy odc. 02

Seria krótkich historii z życia 5-letniego Tomka, oparta na motywach opowiadań Renaty Piątkowskiej.

Tata porządkuje znaczki pocztowe i proponuje Tomkowi, aby obejrzał je przez lupę. Tomek uznaje lupę za wspaniały przyrząd również do innych obserwacji. W końcu dochodzi do wniosku, że najlepiej zabrać lupę do przedszkola, bo to dopiero będzie coś, zobaczyć przez lupę dziurę po wyrwanym zębie, którą obiecał pokazać Jasiek…


Pamiętnik Florki odc. 20

W odc. 20. Florka po raz pierwszy idzie z babcią do muzeum - przechowalni pamięci, gdzie widzi mnóstwo starych przedmiotów. Czy stare jest lepsze od nowego? A może na odwrót? A może wszystko - i nowe, i stare - jest tak samo ważne?


Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.kinozarogiem.pl