Przygody Chrobotka i Kłopotka odc. 01

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

5
Przygody Chrobotka i Kłopotka odc. 01

W dziupli Chrobotka dzień zaczyna się jak zwykle: śniadaniem i ścieleniem łóżka. Codzienną rutynę przerywa niespodziewane wydarzenie – przez komin wpada do środka chrząszcz Kłopotek. Mimo początkowych nieporozumień szybko rodzi się między nimi przyjaźń.


Przygody Chrobotka i Kłopotka odc. 02

Chrobotek i Kłopotek znajdują dziwne jajo, z którego wykluwa się mała gąsieniczka. Opiekują się nią jak własnym dzieckiem, karmią i śpiewają do snu. Pewnej nocy gąsieniczka przepoczwarza się w pięknego motyla.


Przygody Chrobotka i Kłopotka odc. 03

Podczas codziennej krzątaniny wokół domu Chrobotek znajduje prawdziwy skarb – słodką czerwoną kulę. Ukrywa ją przed przyjacielem, ale Kłopotek i tak wpada na jej trop. Kiedy okazuje się, że pod słodką skorupką ukrywa się niebezpieczna klejąca substancja, życie obu przyjaciół będzie zagrożone. Z gumą do żucia lepiej uważać!


Przygody Chrobotka i Kłopotka odc. 04

Chrobotek i Kłopotek natykają się w drodze na dość kłopotliwego autostopowicza: żuka gnojowego toczącego swoją niezbyt pięknie pachnącą kulkę. Ponieważ boli go nóżka, mimo początkowych oporów decydują się podwieźć go do jego domu. Na miejscu okazuje się, że żuk mieszka w ogrodzie pełnym krzaczków obsypanych dorodnymi truskawkami!


Przygody Chrobotka i Kłopotka odc. 05

Chrobotek, który bardzo zagustował w nektarze z kwitnących kwiatów, wymyśla technologię jego szybkiego pozyskania. Niestety, jej zastosowanie niszczy całą łąkę, a jej mieszkańców pozbawia pożywienia. Chrobotek i Kłopotek będą musieli na nowo posiać kwiaty i zioła, żeby odtworzyć to, co zniszczyli.


Przygody Chrobotka i Kłopotka odc. 06

Chrobotek i Kłopotek natykają się na porzucone radio tranzystorowe. Chrobotek wyjmuje z niego układ scalony i w domu udaje mu się zrobić z niego rodzaj odbiornika tv. Na początku atrakcyjny, szybko się wszystkim nudzi: zamiast gapić się na ekran lepiej pograć w piłkę.


Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.kinozarogiem.pl