Projekt KULTURA Z KLIMATEM. WARSZTATY TKACKIE.

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Wszystkie wydarzenia projektu KULTURA Z KLIMATEM są BEZPŁATNE.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w warsztatach
PROSIMY O ZGŁASZANIE UDZIAŁU na adres: a.lopalewska@mcksokol.pl,
+48 18 534 06 62.

Na seanse wieczorne BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI są do pobrania w kasie MCK SOKÓŁ.

We wtorek 11 października młodzież, seniorów oraz podopiecznych lokalnych organizacji pozarządowych zapraszamy do Sądeckiego Parku Etnograficznego na prowadzone przez Daniela Lachora warsztaty „Warsztaty tkackie”, które odbędą się w ramach projektu KULTURA Z KLIMATEM.

Podczas zajęć uczestnicy i uczestniczki wykonają małe formy plastyczne „miniatury tkackie” z wykorzystaniem surowców wtórnych i naturalnych, włóczek, lnu, bawełny i wełny. Zajęcia wpisują się w zakres arteterapii, która usprawnia motorykę małą, percepcję wzrokową i daje szansę na swobodne wyrażanie własnych emocji, uczy pracy oraz współpracy w grupie i rozładowuje napięcia.

Zajęcia odbędą się w dwóch terminach do wyboru: godz.10.00-12.00 i 12.30-14.30

DANIEL LACHOR
Artysta plastyk i koordynator dostępności w Muzeum Okręgowym w Nowym Sączu. Od kilku lat realizuje autorskie warsztaty terapeutyczne i uwrażliwiające, tematyczne ścieżki zwiedzania i oprowadzania dla osób w spektrum autyzmu i niepełnosprawnością intelektualną. Podczas zajęć wykorzystuje wypracowane przez lata doświadczenia i techniki pracy z osobami z niepełnosprawnościami.

BRAK MIEJSC

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie mcksokol.pl