Premiera klipu OGIEŃ zespołu Abra

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

7 grudnia, czwartek, godz. 18.00, sala teatralna - premiera teledysku

Dzięki Funduszowi Animacji Kultury i projektowi ABRA - CLIP - ART zespół ABRA stanął w październiku 2017 roku przed wielkim wyzwaniem – nagraniem klipu i teledysku do piosenki OGIEŃ. Wszystko obyło się w profesjonalnym studiu pod opieką doświadczonych specjalistów.

Praca nad teledyskiem rozpoczęła się od warsztatów wokalnych z Adamem Czaplą, trenerem wokalnym specjalizującym się w technice „Mix singing”, który trenował uczestników pierwszej edycji programu The Voice KIDS i The Voice of Poland. Celem było podniesienie umiejętności wokalnych członków zespołu ABRA.

Kolejnym etapem były prace związane z produkcją teledysku oraz z nagraniem piosenki OGIEŃ w Wave&Sound Studio. To zupełnie nowe doświadczenie dla członków naszego zespołu. Ze studiem współpracowali wspaniali artyści, m.in. Zbigniew Preisner, Krzesimir Dębski, Monika Urlik czy Natalia Nykiel.

W dniach 19 i 26 X 2017 odbyło się nagranie teledysku. Za scenariusz i reżyserię odpowiedzialni byli Aneta Płuszka i Robert Płuszka, twórcy Teatru Puszka.

7 grudnia 2017 zespół ABRA zaprezentuje przed szeroką publicznością teledysk OGIEŃ. Owoc kilkumiesięcznej pracy, który był nowym wyzwaniem i źródłem nowej wiedzy i doświadczeń. Pierwszym krokiem w profesjonalnej promocji zespołu.

Zespół ABRA powstał w 2016 roku. Wyłonił się z zespołu Abrakadabra, który podzielił się na starsza Abrę i młodszą Kadabrę. W skład Abry wchodzi 12 dzieci w wieku 10-12 lat (z kilkoma wyjątkami). Większość dzieci kilka lat śpiewała w Abrakadabrze, biorąc udział w wielu koncertach i konkursach.

 

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie zacisze.waw.pl