Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny 2019 - Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

11

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Ogólnopolską akcję Polska Zobacz Więcej – Weekend za Pół Ceny organizuje Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej przygotowanej w ramach akcji Polskiej Organizacji Turystycznej - Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach włącza się w ogólnopolską akcję promocyjną POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY. W ramach tego projektu, w dniach 16 i 17 marca 2019 roku możliwe będzie skorzystanie z promocyjnych biletów na zwiedzanie ekspozycji stałej Muzeum:

- bilet normalny na zwiedzanie w języku polskim tańszy o 50% w stosunku do ceny regularnej – cena 11,50 zł/os. Bilet dostępny dla wszystkich (także w przypadku grup);
- bilet normalny na zwiedzanie w języku obcym tańszy o 50% w stosunku do ceny regularnej – cena 17,50 zł/os. Bilet dostępny dla wszystkich (także w przypadku grup).

Warunkiem skorzystania z promocyjnej oferty jest powołanie się w kasie biletowej na hasło: WEEKEND ZA PÓŁ CENY. Od 28 lutego oferta będzie również dostępna w sprzedaży internetowej poprzez naszą stronę.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie domjp2.pl