Owce w sieci odc. 05

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

3

Owce w sieci odc. 05

Celem kreskówek "Owce w Sieci" jest edukacja dotycząca zagrożeń związanych z korzystaniem przez dzieci z Internetu, telefonów komórkowych i innych nowych technologii. Dla najmłodszych to przestroga, dla młodzieży - pokazanie ich internetowych zachowań w krzywym zwierciadle, dla dorosłych - przyczynek do refleksji.
Odc. 5. przestrzega przed braniem udziału w internetowych "łańcuszkach szczęścia".


Parauszek i przyjaciele odc. 19

Parauszek i przyjaciele postanawiają odnaleźć najgrubsze drzewo w lesie i nadać mu nazwę od imienia zwycięzcy tych poszukiwań. Tymczasem Lis i Wilk wyprawiają się do lasu, aby ściąć drzewo, które posłuży im za opał. Poczynania Lisa i Wilka stają się pretekstem do udzielenia lekcji na temat szanowania drzew i dbania o las.

Przytul mnie odc. 06

Mały Miś dowiaduje się, że najlepsza zabawa to zabawa z Tatą.


Żubr Pompik odc. 01

Mały żubr o imieniu Pompik i jego młodsza siostra Polinka mieszkają z mamą i tatą w wielkim zielonym lesie. Ponieważ są jeszcze maluchami, powoli uczą się rozumieć świat, który ich otacza.

 

W odc. 1. Pompik zamartwia się tym, że jest najmniejszym żubrem na świecie – do chwili gdy na świat przychodzi jego siostrzyczka, jeszcze mniejsza niż on. Od teraz będzie starszym bratem: mądrym i dużym.

 

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.kinozarogiem.pl