Owce w sieci odc. 03

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

3
Owce w sieci odc. 03

Celem kreskówek "Owce w Sieci" jest edukacja dotycząca zagrożeń związanych z korzystaniem przez dzieci z Internetu, telefonów komórkowych i innych nowych technologii. Dla najmłodszych to przestroga, dla młodzieży - pokazanie ich internetowych zachowań w krzywym zwierciadle, dla dorosłych - przyczynek do refleksji.
Odc. 3. mówi o zagrożeniu treściami dyskryminacyjnymi i rasistowskimi w sieci.


Dziwne przygody Koziołka Matołka odc. 15

Koziołek Matołek, poszukując legendarnego Pacanowa, trafia tym razem na plan filmowy, gdzie skutecznie dezorganizuje pracę całej ekipy i przekonuje się, jak trudno być gwiazdą filmową.


Kuba i Śruba odc. 01

Kuba i Śruba to dwaj sympatyczni rysunkowi bracia, których wyobraźnię zaludniają smoki, księżniczki, wiedźmy i zaczarowane przedmioty.

Czy każdy deszczowy dzień musi być nudny? A od czego jest wyobraźnia? Zwykła łyżeczka może zamienić się w żabkę, żabka w królewnę, a mała gumowa zabawka w straszliwego potwora. Kuba i Śruba wyruszają w pełną niebezpieczeństw podróż na ratunek porwanej przez smoka królewnie.


Przygody myszki odc. 12

Mała myszka pomaga świerszczowi naprawić skrzypce zniszczone przez złośliwą srokę. Świerszcz z kolei przychodzi myszce z pomocą, gdy to ona jest w potrzebie.


Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.kinozarogiem.pl