Opowieści kosmicznego pyłu, czyli historie z nieskończonością w tle / spektakl narracyjny (6+)

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

Opowieści mają to do siebie, że nie znają granic. Przemieszczają się po (wszech)świecie lotem ptaka, docierają tam, gdzie nie dotrzemy sami i przynoszą nam okruszki odległych światów... Opowiemy Wam o gwieździe, która się śmiała, i o tym co z tego śmiechu wynikło. O tym, jak się Ziemia w Słońcu zakochała – i o pochodzeniu złota. O różnych pomysłach na Prapoczątek Wszechświata i Świata. O tym, jak atomy wystawiły pewnego generała do wiatru. I o dziecku, które Światu wyśpiewało kołyskę.
Te historie to fuzja baśni, mitologii i fizyki dla dzieci i nie-dzieci. Z żywą muzyką, z zagadkami, wspólnym śpiewaniem, interakcjami. Oparte są o źródła pisane i ustne, a także o autorskie wymysły i pomysły Katarzyny Jackowskiej-Enemuo.
_____________________________________________________________________________________
opowiadaczka: Katarzyny Jackowskiej-Enemuo / muzyka: Antonii Sojka

Występują:
<strong>
Katarzyna Jackowska-Enemuo
</strong>
z wykształcenia antropolożka kultury, z zawodu i natury – muzykantka, opowiadaczka historii, wędrownica i mama. Zbiera, wymyśla i opowiada historie dzieciom i dorosłym. Pisze piosenki, tworzy muzykę do spektakli. Jest autorką projektu „Nieuchronne" oraz książki „Tkaczka Chmur".
<strong>
Antoni Sojka
</strong>
muzyk, wokalista i sound designer. Pisze teksty, komponuje i produkuje muzykę. Jest współtwórcą projektu „Baśnie o dorosłych" oraz założycielem i twórcą projektu „Nothing to Sniff". Jako Antek Sojka tworzy autorską muzykę i teksty.

<strong>
CENA BILETU: 10 zł od każdej osoby

Czas trwania spektaklu: 60 minut

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl