Odszukaj Piękno | Wystawa rysunku Jolanty Sampławskiej

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

W październiku zapraszamy do dworkowej Galerii Sztuki by odnaleźć piękno otaczającego nas świata z Jolantą Sampławską malarką, rysowniczką, graficzką i fotografką. Na ekspozycję zatytułowaną „Odszukaj piękno” złożą się rysunki tej trójmiejskiej artystki, absolwentki Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni Orłowie oraz Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Poznaniu. Prezentowane prace inspirowane są potęgą natury, ukazują abstrakcyjne spojrzenie artystki na przyrodę: kwiaty, drzewa, zwierzęta, krajobrazy, a także Jej wrażliwość na piękno, harmonię i kompozycję. „Ptaka” - ukrytego w gąszczu czarnobiałych linii, który zapoczątkował ten nurt w twórczości J. Sampławskiej, także nie zabraknie w gronie eksponowanych prac.

Na wernisaż zapraszamy w środę 14 października, o godzinie 18.00. Wystawę „Odszukaj piękno” będzie można oglądać do końca miesiąca, codziennie w godzinach 12.00-18.00.

Wstęp wolny. Zapraszamy! 

Więcej informacji: https://tps-dworek.pl/odszukaj-piekno-wystawa-rysunku-jolanty-samplawskiej-7-31-10-2020/

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu Planer. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie tps-dworek.pl