Nówka Sztuka Online! Targi Artystów i Dizajnerów

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

8.11 – 29.11.2020 – Nówka Sztuka ONLINE - targi plakatu, grafiki, fotografii, rzeźby, malarstwa i sztuki użytkowej

Co?
28 listopada 2020 w ramach projektu Sztuka do rzeczy – design w Krakowie rozpocznie się trzecia edycja targów młodych artystów i designerów Nówka Sztuka.
W dniach od 28 listopada do 29 listopada w przestrzeni online poza możliwością nawiązania bezpośredniego kontaktu z Artystami i zakupu prac w promocyjnych cenach, czekają na Was również warsztaty, konsultacje portfolio, wywiady oraz ciekawe webinary z zaproszonymi przez nas gośćmi.

TAK! Na naszej nowo powstającej stronie Artysta z kupującym będzie miał możliwość porozmawiać w czasie rzeczywistym za pomocą wideo czatu.
TAK! W galerii online będzie można bezpiecznie realizować transakcje poprzez bramki płatnicze i płatności kartą.

Gdzie?
Wszędzie tam, gdzie jest Internet! Trzecia edycja targów odbędzie się całkowicie online. Przestrzeń Internetu to szansa na dotarcie do jeszcze większej ilości osób!

Kiedy?
Targi odbędą się w okresie przedświątecznym od 28 listopada do 29 listopada 2020 w godzinach od 11.00 do 18.00.

Uprawianie sztuki to powołanie.
Chcemy, by stało się również w pełni satysfakcjonującym zawodem.

Kontakt: info@nowkasztuka.com

Organizator: FUNDACJA WYDZIAŁU SZTUKI UNIWERSYTETU PEDAGOGICZNEGO

Projekt zrealizowano przy udziale finansowym Gminy Miejskiej Kraków.

Wydarzenie programowo skierowane do twórców, koneserów sztuki i designu, miłośników oryginalnych dzieł i poszukiwaczy nowych talentów stawia sobie za cel ułatwienie artystom nawiązania kontaktów oraz współpracy z odbiorcami ich twórczości. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy mogliby być zainteresowani nawiązaniem współpracy z młodymi artystami i projektantami grafiki, w tym wydawców, architektów, przedstawicieli biznesu oraz branż kreatywnych.
Inicjatorami projektu są przedstawiciele krakowskich uczelni artystycznych i kreatywnych inicjatyw twórczych - Fundacji Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
W gronie Partnerów dotychczas znaleźli się Forum Designu, Dydo Poster Gallery, Galeria Bunkier Sztuki, Mocak, F.A.I.T., Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie oraz SAPU.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie fb.me