Nobody Club: Life Hacks. Wystawa DWA ZETA

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Zapraszamy do galerii Studio BWA Wrocław na wystawę fikcyjnego klubu towarzyskiego DWA ZETA założonego przez Karolinę Zajączkowską i Zbioka Czajkowskiego.

wernisaż: piątek, 15.03.2019, godz. 19.00
wystawa 16.03-4.05.2019
oprowadzanie kuratorskie z udziałem artystów: sobota, 16.03.2019, godz. 15.00

NOBODY CLUB powstał z myślą o wszystkich, dla których nie ma nadziei, dla tych zmęczonych odwieczną gonitwą za sukcesem i tych bez perspektyw. Ten egalitarny klub jest dla wszystkich i dla nikogo. W naszej społeczności nic nie oferujemy, nie próbujemy, nikogo nie oceniamy. Jesteśmy bierni, biedni, podobni do nikogo i nikomu niepotrzebni. - zachwalają zadowoleni klubowicze. Klub Dla Nikogo DWA ZETA /Zbiok Czajkowski i Karolina Zajączkowska/ nie jest miejscem utyskiwania, lecz tworzy przestrzeń twórczej wspólnoty przy pełnej świadomości beznadziei, w której funkcjonuje. To grupa wzajemnego wsparcia, szacunku i aprobaty.

W najnowszej odsłonie projektu duet Karolina Zajączkowska i Zbiok Czajkowski analizują zagadnienie nowoczesnego podziału czasu na czas pracy i czas wolny. Czy pracujemy, żeby odpocząć? A może odpoczywamy, żeby wydajniej i jeszcze więcej pracować? Polacy są jednym z najciężej pracujących społeczeństw w Europie, borykają się z nieumiejętnością odpoczywania i coraz więcej osób cierpi na syndrom chronicznego zmęczenia. NOBODY CLUB proponuje zatem proste i tanie rozwiązania pozwalające się zrelaksować, zadbać o siebie czy zwyczajnie umilić sobie życie w opresyjnej i nieuprzejmej rzeczywistości.

Albo nie.

Na ekspozycję składać się będą specjalnie zaprojektowane obiekty i tutoriale o tym, jak wytrwać, żeby przetrwać, a może nawet poczuć się lepiej, odpocząć i znaleźć schronienie.

DWA ZETA to Karolina Zajaczkowska oraz Zbiok Czajkowski, duet artystyczny, przestrzeń do eksperymentu, ciało artystyczno-usługowe. Obszar zainteresowań Karoliny leży pomiędzy fotografią, narracją wizualną, politycznością, a teorią obrazu. Zbiok to malarz, ilustrator, popularyzator oraz jeden z najbardziej znanych polskich artystów z kręgu street artu. Duet DWA ZETA zajmuje się sztuką na styku, wykorzystując spectrum narzędzi właściwych kulturze popularnej, językowi reklamy czy polityce. Interesuje ich linia frontu między High i Lowbrow, mieszkają w Warszawie, pracują na całym świecie od Nowego Jorku po New Dehli. www.dwazeta.tumblr.com

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com