No Exit : PAPTAK

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

20

Improwizowany spektakl komediowy 'No exit' teatru PAPTAK, czyli jedno miejsce, kilka postaci i kilkadziesiąt minut gęstej atmosfery. Jedna nieprzerwana scena, której nikt nie opuści do końca, jak wyjęta z "Dwunastu gniewnych ludzi", "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", czy "Rzezi".

Spektakl bez scenariusza. Powstający na Twoich oczach. Pierwszy, ostatni i jedyny raz.

**

Teatr PAPTAK prezentuje improwizowane spektakle komediowe, czyli spektakle: bez scenariusza, bez scenografii, tworzone na żywo na scenie, grane tylko raz. Opierając się na jednej sugestii od publiczności aktorzy przenoszą siebie i widzów na kilkadziesiąt minut w świat trochę podobny do naszego. Taki, w którym odnajdujemy codzienne sytuacje, czasem z niecodziennymi rozwiązaniami. Pełen naszych sąsiadów, współpracowników, nas. Na skrzyżowaniu charakterów, emocji i relacji okazuje się, że ten świat - mimo, że znajomy - zaskakuje, zarówno widzów, jak i aktorów. A przy okazji jest zabawny.

O PAPTAKu można powiedzieć też krócej: to sześcioro ludzi, którzy wychodzą na scenę nie wiedząc, co zaraz powiedzą lub zrobią, po czym to mówią i robią. Ci ludzie to Anka Groffik, Artur Jóskowiak, Tomasz Marcinko, Krzysztof Mikoszewski, Antek Ponikowski i Piotr Zdebski.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com