Nie mów nikomu - Afrontowa retransmisja impro z tajemnicą

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

#zostańwdomu Afront przyjdzie do Ciebie!

Tym razem chcemy Was zaprosić na "Nie mów nikomu", które zagraliśmy 16 listopada ubiegłego roku na Scenie Lubelskiej. I żeby tak tematycznie nawiązać do aktualności, będzie to historia pewnego ginekologa, który.... Aaaaaaa, najlepiej zobaczcie sami, jakiż to sekret skrywał ów człowiek... ;)

Bo na czym właściwie polega "Nie mów nikomu"?

Jest to spektakl, w którym sami aktorzy nie do końca wiedzą, o co toczy się stawka. Traktuje on o najskrytszych tajemnicach, które nie powinny ujrzeć światła dziennego, a więc na pewno wszyscy się o nich dowiedzą...

Całą sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że rzeczoną tajemnicę znają wszyscy POZA aktorem, który odtwarzać będzie postać z sekretem. Zasada jest prosta - na czas ustalania tajemnicy wybrany aktor opuszcza salę, a potem przez cały spektakl gra tak, jakby doskonale wiedział, o co chodzi, podczas gdy tak naprawdę cały czas usilne próbuje się tego domyśleć!

Zapraszamy gorąco już w najbliższą sobotę, 4.04.2020 o 19:30 na nasz afrontowy fanpage, gdzie - jak i poprzednio - pojawi się link do transmisji.

Wystąpią: Kasia Gruszewska, Dorota Jarząbek - Rogaczyk, Asia Mazewska, Agnieszka Senderowska - Rucińska oraz Wojciech Żmuda za klawiszami.

Zapraszamy Was serdecznie i - wbrew tytułowi - mówicie WSZYSTKIM! Do zobaczenia!

A jeśli zechcielibyście nas wesprzeć, byśmy przetrwali, to zajrzyjcie prosimy tu -----> https://zrzutka.pl/p8ppet

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com