New York Festival 2016-2017-XVIII edycja

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Zagrają:
ATOM (Kielce)
PAN CZASU (Częstochowa)
S.T.O.R.N(Ozorków)

ATOM
SKŁAD:
HUBERT ,,BERCIK" LEMIECHA-WOKAL
BARTEK ,,WITEK" WITECKI-GITARA SOLOWA
MATEUSZ ,,MAT" LUDWINEK-GITARA RYTMICZNA
KAROL ,,BANAN'' BANASIK-GITARA BASOWA
PAWEŁ ,,JAMAHA" JANASZEK-PERKUSJA

PAN CZASU
Początki zespołu Pan Czasu sięgają 2000 roku. Grupa zawsze tworzyła własny materiał. Stylistyka ich muzy zawsze orbitowała wokół grunge, chociaż w pewnym okresie byli pod mocnymi wpływami nowych brzmień czy nawet rap metalu. W szczytowym okresie działalności Pan Czasu brał udział w wielu festiwalach, z których niejednokrotnie wracał z cennymi nagrodami i wyróżnieniami. Uznanie okazali nam m.in. Leszek Cichoński, Robert Leszczyński, Tomasz Budzyński, Mira Kubasińska - członkowie jury kilku festiwali w latach 2004 - 2006. Stałym członkiem zespołu był przez pewien okres DJ Remedy, który wzbogacał nasze rockowe nuty dźwiękami i efektami z płyt winylowych. Po pewnych przetasowaniach personalnych i przerwie w występowaniu uformował się obecny skład tworzący muzę bardziej dojrzałą, świadomą mieszankę rocka, grunge i nowych brzmień gotowych na koncertową eksplozję na dużych i małych scenach.
W 2015 roku zespół wziął udział w festiwalu Free Art Fest zorganizowany przez Częstochowską Galerię Teatru From Poland. W swojej kategorii FREE ROCK zespół zajął 1. Miejsce głosami jury i jednocześnie nagrodę publiczności oddającej swe głosy w trakcie koncertu.
Skład: Radek - wokal Tomek - gitara elektryczna Wojtek - bębny Mariusz - gitara elektryczna Łukasz - gitara basowa.

S.T.O.R.N
Historia zespołu sięga końca roku 2004 pod inną nazwą niż obecnie. Kapela w tym czasie zagrała kilkanaście udanych koncertów. W 2007 roku zespół zawiesza działalność.
Pod koniec 2008 roku grupa wznawia działalność z nowymi ludźmi oraz następuje zmiana nazwy na : S.T.O.R.N. Jest to okres pełen prób i tworzenia nowych utworów.
W międzyczasie zostaje pierwsze demo pt „Psychol”.
Zespół zajął III miejsce na ogólnopolskim ROCK MAY FESTIVAL 2011 w Skierniewicach (maj’2011).
Latem 2013 roku zostaje nagrane drugie demo „Kłamcy”.
W grudniu 2013 nowym wokalistą zostaje Piotrek Łebedowski. W 2014 wraca do zespołu były basista. W takim składzie w roku 2014 nagrane zostaje trzecie demo pt. „Rock’n’STORN”.
Lipiec 2015, to powrót starego wokalisty Marcina Czyżewskiego, wraz z drugim nowym Mariuszem Jagodzińskim. Zespół powraca do ciężkiego brzmienia, tym razem opartym na dwóch wokalach.
Inauguracją ówczesnego życia scenicznego były dwa udane koncerty, które odbyły się we wrześniu 2015 roku w Czechach.
Zespół corocznie występuje na Festiwalu Rocka „RockOzowisko” w Ozorkowie. Grupa występowała m.in. przed takimi zespołami jak: HUNTER, ALASTOR, MECH, KOBRANOCKA czy PROLETARYAT.
W styczniu 2016 z zespołu zostaje zwolniony drugi wokalista Mariusz Jagodziński. Od tego momentu głównym wokalistą ponownie zostaje Marcin Czyżewski. I tak skład powrócił do pierwotnych korzeni.
W maju 2016 roku zespół zakwalifikował się do eliminacji „ROCKOWANIA 2016” podczas festiwalu ROCK&ROSE w Kutnie jednocześnie dostając się do ścisłego finału.
W planach mamy tworzenie nowych i lepszych kompozycji, granie jak najwięcej koncertów celem zaprezentowania się jak najszerszej publiczności.
Skład zespołu
Marcin „Czyżol” Czyżewski – wokal
Piotrek „Młody” Kamiński – gitara
Mirek „Miras” Zuchmański – gitara
Kuba „Kuban” Tomczyk - bass
Przemek „Przemas” Kupisz – perkusja

Zostań JUROREM "New York Festiwal 2016-2017" i zobacz swój ulubiony zespół w WIELKIM FINALE.
Wszyscy Goście klubu uczestniczący w "New York Festiwal 2016-2017"
otrzymają okazję do zagłosowania na swoich faworytów.
Na specjalnej karcie otrzymanej u barmana lub kelnerki wytypują swojego zwycięzcę
i wrzucą do pudełka oznaczonego "New York Festiwal 2016-2017".
Głosy będą liczone zaraz po koncertach - w każdą środę - a wyniki podane na Fan Page "New York Festiwal".

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com