MWW prezentuje: Dubbingi robotów

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

W listopadowej odsłonie Mondo Wideo Walosa - "Dubbingi Robotów" - zdubbingujemy dla was największe filmowe delicje o robotach, z robotami i dla robotów. Wszystkich klas i zastosowań - od wojennych po kuchenne. Trzymajcie więc mocno układy scalone, bo drugich tak odhumanizowanych dublaży nie znajdziecie!

"MWW prezentuje: Dubbingi robotów" to wieczór improwizowanych dubbingów do filmów słusznie i niesłusznie zapomnianych. Tym razem weźmiemy na warsztat filmy poświęcone przyszłym panom naszej planety - robotom. A wybierze je dla was Bartek Walos.

Podczas każdego odcinka "MWW prezentuje" komicy i improwizatorzy zdubbingują dla was perły kinematografii jakości nieoczywistej i klasyki wypożyczalni kaset wideo - bez przygotowania i bez absolutnie żadnej wcześniejszej styczności z dubbingowanym fragmentem! Wszystko, co zobaczą będzie dla nich taką samą niespodzianką, jak dla was. A będą to niespodzianki, których długo nie zapomnicie. Po drodze nie zabraknie również innych atrakcji, gości i nostalgicznych wycieczek w nieznane!

Oto zatroszczy się już wasz gospodarz - Bartek Walos, prezes Mondo Wideo Walosa.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl