Moment for Chopin

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Już w najbliższą sobotę o godzinie 13:00 na Rynku Starego Miasta 4/6 w Warszawie przed Muzeum Bursztynu odbędzie się bezpłatny koncert muzyki Fryderyka Chopina. Wydarzenie będzie nie tylko prawdziwą gratką dla miłośników muzyki poważnej, ale i pięknym przystankiem podczas spaceru po warszawskiej starówce. Koncert zapoczątkuje cykl recitali realizowanych w ramach projektu Moment for Chopin.

Warszawiacy oraz polscy i zagraniczni turyści będą mieli okazję wysłuchać wspaniałych utworów Fryderyka Chopina, które wykona Katarzyna Kraszewska, specjalizująca się w repertuarze Chopina, koordynatorka projektu Time for Chopin. Muzyka Chopina w wykonaniu tej pianistki to najwyższa jakość artystyczna, która pozostawi niezapomniane wrażenia.

Moment for Chopin w Muzeum Bursztynu
Rozbrzmiewający na warszawskiej starówce premierowy recital Moment for Chopin zachęcać będzie do odkrycia ciekawych wnętrz Muzeum Bursztynu. Koncert stanie się również inspiracją do udziału w regularnych wydarzeniach inicjatywy kulturalnej Time for Chopin. Moment for Chopin to cykl krótszych koncertów, który od 10 do 24 września realizowany będzie w Muzeum Bursztynu. Regularne 20-minutowe recitale grane przez wybitnych pianistów odbywać się będą codziennie o godzinie 13:30, 14:00 i 14:30.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie timeforchopin.eu