Miś Fantazy odc. 01

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

8
Miś Fantazy odc. 01

W Krainie Wiecznego Słońca mieszka sześcioro przyjaciół: mądry Czarodziej Prospero, praktyczna Żaba Kapa-Kapa, Żuczek Wesołek, dwie dziewczynki - Zagadka i Julia, i jeden uroczy niebieski Miś Fantazy. Spokój ich świata co jakiś czas zakłócają dziwne i niesamowite wydarzenia, jednak dzięki sile przyjaźni zawsze udaje się im przezwyciężyć zło.
Słoneczna Kraina powoli zamarza. Dzieje się tak za sprawą węża Gagatka, który ukradł magiczny kryształ, największy skarb i serce Krainy. Odzyskać kryształ może tylko niebieski Miś, który przywędrował tu razem z przyjaciółką, jasnowłosą Julią. Niestety, oboje wpadają do podziemnego labiryntu złowrogiego węża. Czy uda się ich stamtąd wydostać? I czy uda się uratować Słoneczną Krainę?


Miś Fantazy odc. 09

Czarodziej Prospero i Żuczek Wesołek, obserwując rozgwieżdżone niebo, dostrzegają na nim gwiazdozbiór kota, który według Prospera jest zapowiedzią niezwykłych zjawisk. Następnego ranka Zagadka i Miś Fantazy podczas zabawy na morzu zostają zniesieni przez fale na spowitą tajemniczą mgłą Wyspę Kotów. Rządzi nią Wielka Kotka, która podstępem chce zamienić ich w futrzastych poddanych. Zagadka i Miś Fantazy podejmują desperacką próbę ucieczki. W tym samym czasie Prospero, Julka, Kapa-Kapa i Żuczek Wesołek przygotowują ekspedycję ratunkową.


Przytul mnie odc. 07

Sielankowe życie Taty i Synka kończy się z chwilą, gdy na pobliskie drzewo wprowadza się nowy sąsiad - dzięcioł. Rano wyrywa ze snu, płoszy ryby, uniemożliwia poobiednią drzemkę. Trzeba mu dać nauczkę! Tyle że… jego hałaśliwa praca służy nakarmieniu jego dzieci…


Przytul mnie odc. 08

Nadchodzi zima - w lesie popłoch! Jedni robią zapasy, inni szykują ciepłe norki, jeszcze inni odlatują do ciepłych krajów. Mały Miś jest przerażony - co z nimi będzie? Na szczęście Tata wyjaśni mu, jak zimują niedźwiedzie.


Przytul mnie odc. 09

Mały Miś budzi się w środku zimy i ze zdumieniem stwierdza, że świat jest… biały! I zimny! I nie ma nic do jedzenia! Na szczęście dzięki spotkanemu w lesie małemu wilkowi dowie się, że zima ma też swoje dobre strony.


Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.kinozarogiem.pl