LUB JAZZTET I BERENIKA ZIĄBER - KONCERTY MUZYCZNEJ ALTANIE

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Lub Jazztet to zespół muzyków z Lubina, którzy z pasją realizują swoje marzenia, sięgając po brzmienia klasycznego jazzu. Każdy ma za sobą inną muzyczną i życiową drogę, każdy jest na innym etapie jednej i drugiej. Te drogi dziś się łączą. W obecnym składzie spotkali się w czasie wielkiej tęsknoty za muzyką graną na żywo. Doskonalą swoje umiejętności pod okiem i uchem trębacza, kompozytora, aranżera i pedagoga Patrycjusza Gruszeckiego. Lubią razem grać.

Muzykom towarzyszyć będzie Berenika Ziąber, która wróciła z Wrocławia do swojego rodzinnego miasta, gdzie po latach spełnia dawne marzenia jako wokalistka. Koleje losu i pandemiczne czasy zaprowadziły ją na nowo do korzeni. Teatrolog, na co dzień project manager IT, niegdyś laureatka Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej oraz III nagrody międzynarodowego konkursu “Wieczór Piosenki Francuskiej” w Splicie, ponownie zaprezentuje się na scenie przed lubińską publicznością.

Skład zespołu:
Berenika Ziąber (vocal)
Mirosław Sanecki (saksofon tenorowy)
Julian Wojtowicz (saksofon altowy)
Konrad Stankiewicz (fortepian)
Bogdan Feliczak (kontrabas)
Jarosław Rybka (perkusja)

Altana w parku im. J. Piłsudskiego w Lubinie (za CK „Muza”), wstęp wolny

www.ckmuza.eu

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl