Lato, ach to ty - wakacyjne wydarzenie plenerowe

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

12 lipca 2019 roku w godzinach od 15:00 do 19:00 na parkingu obok Oświęcimskiego Centrum Kultury będzie się odbywała wakacyjna impreza plenerowa pn. "Lato, ach to ty".

W programie dmuchańce oraz - o godzinie 17:00 - interaktywny spektakl dla dzieci, wypełniony tańcem i świetną zabawą, pt. "Cyrk w ogrodzie", w wykonaniu Teatru w Ruchu.

Spektakl opowiada historię trójki przyjaciół zamieszkującej sklep z zabawkami. Dzieci poznają Słonicę Bożenę, Pluszowego Lisa Benka i Żołnierzyka Patryka. Bohaterowie nie chcą dłużej przesiadywać bezczynnie na sklepowej półce. Pragną zrobić coś, co odmieni ich życie i uczyni ich na tyle wyjątkowymi, by w końcu ktoś zechciał przygarnąć ich do siebie. Postanawiają... otworzyć swój własny cyrk! Nie będzie to proste zadanie. Słonica ma sporo ciałka jak na akrobatkę, Żołnierzyk kuleje na jedną nogę a Lis, choć chciałby być cyrkowym czarodziejem, nie zna jeszcze ani jednej sztuczki. Nie obejdzie się bez pomocy widowni!

Podczas spektaklu dzieci dowiedzą się, że każdy z nas jest wartościowy dokładnie taki, jaki jest. Że nie potrzeba się starać być kimś innym, żeby zasłużyć na uznanie i miłość oraz, że zawsze jest czas na wielkie marzenia!

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.ock.org.pl