Koncert WOŚP 2019: Cleo, Kolorofonia, Dj Martin Rosa

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Organizatorzy: Gmina Piaseczno i Centrum Kultury w Piasecznie zapraszają:
Koncert finałowy WOŚP 2019

Gośćmi XXVII Finału są:
CLEO, KOLOROFONIA i Martin Rosa

CLEO
Wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka - kobieta wielu talentów. Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa YouTube i pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej. Kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: Soul, Gospel, R’n’B, Funk i Hip Hop, fascynując się wielkimi divami światowej sceny – Aretha Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaka Khan, Laryn Hill.
Cleo jest najpopularniejszą Polską wokalistką w sieci, jej profile społecznościowe zgromadziły ponad 1 500 000 (półtora miliona) fanów a jej teledyski na YouTube wyświetlono około 300 milionów razy.

KOLOROFONIA
Projekt, którego pomysłodawcą oraz motorem napędowym jest Michał Kisielewski, występujący pod pseudonimem KOLO. Z muzyką rap związany jest od początków jej pojawienia się w Polsce, a swój pierwszy zespół hip-hopowy założył w 1995 roku, z którym koncertował przed debiutującym wówczas Wzgórzem Ya-Pa-3.
Na koncie ma wydany latem 2015 roku debiutancki album „PODZIEMNY KANAŁ, CO PROWADZI NA WOLNOŚĆ”.

Martin Rosa
Dj i producent muzyczny, inicjator Housepital Festival’u, organizator i prowadzący wielu różnego rodzaju imprez. Jego specjalizacją są dźwięki Progressive House, Electro House, EDM. Kiedyś zafascynowany muzyką Hip Hop'owa, jednak po ustabilizowaniu gustów, od 2006 roku w jego sercu można głównie znaleźć muzykę klubową.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com