Imprezowe Serce Miasta / John James & Matthew Clarck & Dr Robo

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

20

Great Saturday Night to synonim dobrej zabawy. Już od 2014 roku nasze soboty zaskakują najbardziej wymagających gości ze Szczecina, Polski i całego świata. Zagrają Matthew Clarck i #DrRobo. W najlepszych klasykach klubowych i nie tylko postarają się znaleźć to, co porywa Was do tańca. Na naszej scenie zaśpiewa dodatkowo John James energetyczny wokalista znany w całej Polsce.

Matthew Clarck (SQ klub / Poznań) - dj, producent i promotor aktywnie działający na wielkopolskiej scenie klubowej. Współpracuje z najlepszymi klubami w Polsce. Rezydent poznańskiego klubu SQ. Realizator i pomysłodawca kultowego SRODingu, RESUME i Backroomu. Ambasador marek: Urbanears, Jabra, Nixon oraz Jack and Jones. Wspólnie z wokalistą Johnem Jamesem pracuje aktualnie nad kolejnym wydawnictwem. Ich pierwszy kawałek "Pay Me Up" został wydany nakładem wytwórni Taste The Music i odniósł niemały sukces w internecie. Plany na najbliższa przyszłość to praca nad autorskim albumem. Matthew Clarck debiutował minionego lata na scenie głównej Sunrise Festiwal, w poprzednich latach grał dwukrotnie na Afterparty. Wiosną tego roku ukaże się autorka EP-ka przy współpracy z Johnem Jamesem.

John James - John Egwu James alias "JBoy" lub możesz po prostu nazwać go "John James", jak woli, jest soulowym artystą, którego unikalny styl łączy R & B, Neo-Soul, House, Funk, Afro, Blues i Jazz, tworząc dźwięk żaden inny. John James stał się uosobieniem współczesnej muzyki, przez lata dorastał, śpiewając muzyki gospel i kontynuował tę energię, by eksplorować inny gatunek muzyki. John to nigeryjski / europejski artysta, autor piosenek, piosenkarz i producent. Współpracował z wieloma europejskimi artystami, producentami i muzykami takimi jak Mezo, Tabb, Sick Live, Tim Haze, Loui & Scibi, Seb Skalski, The Checkup, Jazzy Funk, Dave Mayer and Matthew Clarck.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com