Heavy Metal Night vol.11 - Girls Edition

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

10

WIELKI POWRÓT! Na scenę wrocławskiego Liverpoolu, po krótkiej przerwie wraca kultowa impreza o nazwie HEAVY METAL NIGHT! Podczas jedenastej edycji wyjątkowo wystąpią tylko zespoły z dziewczynami na wokalu!

Wystąpią:

Crimson Valley

Po wielu przejściach personalnych w roku 2017, po raz pierwszy z nową wokalistką oraz z nowym gitarzystą wystąpi stara gwardia wrocławskiego heavy/power metalu! Zespół istniejący od roku 2009. W swoim dorobku ma dwie demówki oraz longplaya, jak rónież dziesiątki zagranych koncertów w kraju i za granicą. Melodyjnie epickie riffy, smoki i wojownicy to coś co ekipie Crimson Valley nie jest obce!

Plethora

Muzyka zespołu to metal z elementami baroku i muzyki rockowej, metal bardzo szybki i energetyczny, pełen wpadających w ucho, ostrych riffów, pulsujący rytmem i zaskakujący kobiecym wokalem. Zespół dokłada starań, aby każdy z utworów był inny i niepodobny do istniejących już piosenek, zwracając uwagę na różnorodność kompozycyjną, nietuzinkowe rozwiązania rytmiczne i spójność utworów.

Moyra

Zespół Moyra powstał z inicjatywy byłej wokalistki Mescalero.
Małgorzata Moyra Szkoda-Hreczuch - diablica, wspaniały głos i świetna frontmanka! Gosię mogliście oglądać w programie Gwiazdy Rocka na TVP Rozrywka, gdzie zmiotła niemal całą konkurencję i zajęła II miejsce!
Po latach podjęła decyzję, że musi postawić na siebie i stworzyć coś co wielu z Was pozna ale i zapamięta na długo. Szeregi kapeli oprócz Gochy zasila 4 znakomitych muzyków, których będziecie mogli poznać na nadchodzącym koncercie. Zespół pracuje nad materiałem, który będzie gotowy pod koniec roku, natomiast w chwii obcecje uraczą Was energetycznymi coverami, będzie to sprawdzian przed czymś naprawdę spektakularym.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com