Gosia Markowska & Grzegorz Sieradzki

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Gosia Markowska & Grzegorz Sieradzki:
Jazzowy głos Małgosi w połączeniu z talentem Grzegorza, który jest także świetnym wokalistą, przerodził się w stałą współpracę muzyczną dawno temu. Zespół o niepowtarzalnym, charakterystycznym stylu i brzmieniu, którego znakiem rozpoznawczym są nastrojowe oraz niepozbawione muzycznej ekspresji i dynamiki, autorskie kompozycje, jak i popularne utwory jazzowe w nowoczesnej aranżacji. Największym atutem grupy jest wykonywanie coverów niekonwencjonalnie ubranych w bogate aranżacje.
Gosia Markowska – uzdolniona wokalistka, flecistka, kompozytorka i autorka tekstów o charakterystycznej barwie głosu i niebywałej charyzmie. Wychowana w muzykalnej rodzinie. Swoją drogę artystyczną rozpoczęła jako uczennica w klasie fletu poprzecznego. Mimo łatwości gry na flecie i fortepianie, kończąc Liceum Muzyczne w Krakowie z wyróżnieniem stwierdziła, że Jej struny głosowe to kolejny instrument, na którym chce grać. Przez 15 lat była nauczycielem gry na flecie w Szkole Muzycznej. W tym samym czasie współpracowała z Romanem Michalikiem, liderem zespołu The Willows Revival Singers. Zaszczepiona jazzem i muzyką gospel śpiewająco odbyła wiele tras koncertowych z zespołem w kraju i za granicą. Występowała na licznych festiwalach.
Grzegorz Sieradzki – wybitny pianista, wokalista, aranżer, kompozytor. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Regularnie koncertuje jako muzyk sesyjny. Od wielu lat pracuje także przy produkcjach TVN, jako kompozytor i realizator dźwięku.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.thepianorouge.com.pl