GALERIA OTWARTA nabór prac

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Zapraszamy do prezentowania swojej twórczości w ósmej edycji Galerii Otwartej. Każda wypowiedź artystyczna ma dla nas wartość, ponieważ jest wolna i prawdziwa.

Czekamy na zgłoszenia do uczestnictwa we wspólnej wystawie.
Prace należy dostarczać do Projektorni Gdański Archipelag Kultury do 23 listopada 2020
Adres: Gdańsk Brzeźno, ul. Dworska 29a tel.58 343 46 91 e-mail: projektornia@gak.gda.pl

Od 30 listopada 2020r. udostępnimy zbiory do oglądania w Projektorni GAK. Wystawę będzie można również oglądać online na stronie www.projektornia.gak.gda.pl oraz na Facebooku Projektorni do 31 grudnia 2020 roku.

W zeszłym roku nasza Galeria cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i przez miesiąc można było podziwiać prace twórców, którzy pokazali je w Projektorni GAK.

Galeria Otwarta to miejsce dla amatorów sztuk plastycznych. Udostępniamy ściany wszystkim, którzy chcą podzielić się z innymi swoją twórczością. Nie ograniczamy wizji uczestników, zachęcamy do prezentacji swoich przemyśleń w dowolnej formie sztuk plastycznych i poznania innych osób, którzy mają podobną pasję. Nasze ściany są dla Ciebie. Oferujemy możliwość podzielenia się swoim artystycznym spojrzeniem z innymi, których wrażliwość daje impuls do kreatywnego spędzania czasu. Stworzymy przyjazne miejsce dla prezentacji twojej twórczości. Zasady rządzące tworzeniem pozwalają bezpiecznie, bo w ramach wypowiedzi artystycznej, pokazać to, co się naprawdę czuje, dlatego jest to tak cenne.

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu Planer. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie projektornia.art.pl