Dzień Przyjaźni w ZaZoo Beach Barze

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

30 lipca to wyjątkowa data w kalendarzu każdej towarzyskiej osoby. To Dzień Przyjaźni – święto, które warto celebrować w niezwykłym miejscu i z kimś, na kogo zawsze można liczyć. A gdzie to najlepiej zrobić? W fotobudce PowerEvents za wrocławskim ZaZoo Beach Barem już w najbliższą niedzielę.

W ramach jubileuszowej akcji „10 na 10” Agencja eventowa PowerEvents zaprasza wszystkich chętnych do pokazania w obiektywie aparatu, jak wygląda ich przyjaźń. 30 lipca należeć będzie do tych, którzy cenią przyjaciół ponad wszystko – bo właśnie wtedy przypada Dzień Przyjaźni. W związku z tym na plaży przy wrocławskim ZaZoo Beach Barem stanie wyjątkowa fotobudka z logotypem PowerEvents. Każdy, kto będzie chciał udowodnić, jak ważny jest dla niego jego przyjaciel, będzie mógł zrobić sobie z nim zdjęcie w tym właśnie miejscu w godzinach 16-20. A jak wiadomo, w prawdziwej przyjaźni nie ma ograniczeń, dlatego wszystkie utrwalane na fotograficznej kliszy chwyty, pozy i miny będą dozwolone. Im zabawniej i spontanicznie, tym lepiej – wszystkie podesłane agencji przez uczestników wydarzenia zdjęcia opublikuje ona na swoim profilu na Facebooku.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w evencie.
Fotobudka za ZaZoo Beach Barem to akcja nr 4 prowadzona w ramach 10-lecia jubileuszu istnienia na rynku agencji eventowej PowerEvents.

Termin: 30.07.2017 (niedziela) w godzinach 16-20.
Miejsce: ZaZoo Beach Bar (Dąbie – Wrocław)
Wstęp wolny

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com