Doktor absurdu przedstawia

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

Absurdalny spektakl Ścibora Szpaka.

Sztuka, która po mistrzowsku łączy ze sobą pozornie nie pasujące do siebie elementy w jedną logiczną całość. Na styku tych połączeń powstają bardzo komiczne sytuacje.

„Doktor Absurdu Przedstawia” to absurdalny program Ścibora Szpaka. Według twórcy – „Ni to spektakl, ni to wykład, ni to one man show”. Według nas to połączenie tych trzech rzeczy oraz humoru rodem z filmów Stanisława Barei i Monthy Pythona. Chociaż Ścibor jest na scenie sam (one man show), przedstawia wiele postaci (spektakl) a przy okazji wykłada niuanse absurdu naszego codziennego. I nie tylko.

Jeśli lubisz ironiczny humor i nietypowe przedstawienie rzeczywistości, spotkanie z Doktorem Absurdu w Teatrze Szczęście na pewno zapisane jest w Twoich gwiazdach. Ścibor zagra dla Ciebie na niestandardowych instrumentach (jest wirtuozem kotarynki i kiełbasofonu), zaśpiewa niestandardowe piosenki niestandardowym głosem i zapewni Ci niestandardową, intelektualną rozrywkę.

Czas trwania: 60 minut
Minimalny wiek: 8

* W Teatrze Szczęście wszystkie bilety są w cenie normalnej. Bilety na „Doktor absurdu przedstawia” są w cenie 20, 30 i 50 zł. Szanowny Widzu, możesz sobie wybrać, w jakiej cenie chcesz kupić bilet. Jeśli chcesz kupić bilet normalny za 20 zł, to kupuj za 20. Jeśli chcesz kupić normalny za 50 zł, to kupuj za 50. Płać ile chcesz, sam wiesz najlepiej, ile warta jest dla Ciebie normalność :)

Czas trwania spektaklu: 75 minut

Obsada

Ścibor Szpak

Produkcja

Reżyseria: Ścibor Szpak

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl