CORNO - Brass Music Festival 2019 / koncert finałowy

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

20

KONCERT FINAŁOWY - CORNO BRASS ENSEMBLE
W koncercie finałowym artyści festiwalu stworzą CORNO Brass Ensemble: 4 waltornie, 4 trąbki, 4 puzony, tuba, fortepian i perkusja. Zespół w charakterze swoistego big-bandu wykona ambitne, wymagające kompozycje własne i opracowania słynnych utworów klasycznych Adama Rapy. Cytat od kompozytora: „Podobnie jak w zeszłym roku, uderzymy w umysły i zmysły publiczności, rzucimy też wyzwanie członkom zespołu niezwykłym, ale zabawnym repertuarem.”

Wykonawcy:
Adam Rapa - LOTUS Trumpets, Jan Harasimowicz, Andrew Stone-Fewings, Simon Höfele – trąbki / Hornet Quartet: Michał Szczerba, Gabriel Czopka, Łukasz Łacny, Piotr Kowalski – waltornie / György Gyivicsan, Tomasz Hajda, Tomer Maschkowski – puzony / Roland Szentpali – tuba / Jacek Obstarczyk – fortepian / Wojciech Fedkowicz – perkusja

Bilety do nabycia na abilet.pl, w kasie Filharmonii Zielonogórskiej oraz w stacjonarnych punktach Abilet.

***
CORNO – Brass Music Festival to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego odbywają się koncerty kameralne i symfoniczne w doskonałym wykonaniu, kursy mistrzowskie indywidualne i grupowe dla waltornistów, trębaczy, puzonistów i tubistów, zajęcia uczące zdrowej postawy w graniu na instrumencie, wykłady i wystawa instrumentów. To jedyny taki festiwal w Polsce.
CORNO skupia wokół siebie międzynarodową kadrę wykładowców, światowej sławy muzyków oraz specjalistów w zakresie pielęgnowania zdrowia w zawodzie muzyka. Aktywizuje nie tylko lokalną społeczność, ale także rozbudza sympatię i promuje piękne miasto Zieloną Górę.
Na koncerty renomowanych gwiazd przyjeżdżają melomani z całej Polski. Uczestnicy warsztatów przyjeżdżają do Zielonej Góry z całego świata. Mimo, że to dopiero trzecia edycja, CORNO Brass Music Festival dołączył już do rangi międzynarodowych wydarzeń i z powodzeniem rywalizuje jakością, programem artystycznym oraz ofertą warsztatową dla uczniów i studentów z wiodącymi festiwalami tego typu w Europie.

więcej informacji na corno.pl
Facebook/CornoBMF
posłuchaj film promocyjny

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.
Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Zielona Góra oraz Marszałka Województwa Lubuskiego.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie corno.pl