Bracia

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Bracia:
Zespół BRACIA istnieje od 2001 roku i jest obecnie jednym z najbardziej cenionych zespołów rockowych w Polsce. Na czele formacji stoją bracia Piotr i Wojciech Cugowscy. Piotr jest jednym z najwybitniejszych polskich wokalistów, natomiast Wojtek jest cenionym w branży muzycznej gitarzystą.
Zespół ma w dorobku trzy albumy: „Fobrock”, „Tribute To Queen” (projekt doceniony nawet przez członków legendarnej brytyjskiej grupy) oraz „Zapamiętaj”. Pochodzą z nich największe przeboje Braci: „Jeszcze Raz”, „Za szkłem”, „Dlaczego” i „Missing Every Moment”. Pierwszym z tych utworów zespół zdobył wszystkie nagrody podczas festiwalu Top Trendy w 2007 roku.
14 maja 2013 ukazała się kolejna płyta zespołu: „Zmienić zdarzeń bieg”. Album ukazał nową twarz Braci, powstawał ponad rok, został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. 3 marca 2015 do sklepów trafiła platynowa edycja płyty „Zmienić zdarzeń bieg”. Album zawiera DVD z akustycznym koncertem Braci zarejestrowanym w sierpniu 2014 roku na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie oraz premierowy utwór "Niepisane", który jest kompozycją Jana Borysewicza.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com