Bali odc. 02

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

5
Bali odc. 02

Bali i jego tata idą do supermarketu na zakupy. Nie będą to jednak zwyczajne zakupy: tacie uda się w ich trakcie naprawić sklepowy wózek, a Balemu - maszynę, która obdarowuje dzieci lizakami.


Agatka odc. 03

Agatka po raz kolejny niepotrzebnie podlewa stojący na parapecie kaktus, mimo że Cyryl przypomina jej, że kaktusy nie lubią wilgoci. Po chwili dzięki przyniesionym z przedszkola konikom z kasztanów i żołędzi Agatka przeniesie się na Dziki Zachód - i zrozumie, że lanie wody roślinom, które jej nie potrzebują, robi im więcej szkody niż pożytku.


Mami Fatale odc. 15

Pod dom Mami Fatale zajeżdża objazdowa restauracja doktora Klopsa. I mimo że Mami właśnie upiekła wspaniałą pizzę, Prosię i Psina wybierają pizzę doktora. Dlaczego? Ano dlatego, że jest nafaszerowana sztucznymi aromatami! Pachnie dzięki temu pięknie, ale jest bardzo, bardzo niezdrowa - Mami musi działać!


Pamiętnik Florki odc. 01

Serial pokazuje świat z perspektywy małej ryjówki Florentyny, która jest pilną obserwatorką rzeczywistości. Florka nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych, więc sprawdza wszystko sama i dochodzi do własnych wniosków. Jak każdy maluch dziwi się najprostszym rzeczom, jednocześnie ucząc się je rozumieć i nazywać. Uczy się także nazywać, rozumieć i oswajać swoje emocje.
W odc. 1. Florka dowiaduje się, jak to się dzieje, że woda z kałuży paruje, a potem wraca w postaci deszczu.


Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.kinozarogiem.pl