Antygona w Nowym Yorku

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

Samotni, zagubieni, odarci z godności życiowi rozbitkowie w obliczu hipokryzji współczesnego świata – bohaterowie „Antygony w Nowym Jorku” powracają, aby pomóc nam przyjrzeć się dzisiejszej Europie. Reżyseruje Andrzej Szczytko. Premierę w ramach Festiwalu Łódź Czterech Kultur zaplanowano na 13 września, czyli na dzień urodzin Janusza Głowackiego, autora „Antygony…”, który zapowiada swój udział w wydarzeniu.

Bohaterowie z Tompkins Square Park, w których postaci wcielą się Jolanta Jackowska, Krzysztof Pyziak, Piotr Seweryński, Wojciech Droszczyński i Dariusz Kowalski również dostali się do wymarzonego świata, w którym nikt ich nie potrzebuje. Są przejmująco samotni i zagubieni w jednym z najbogatszych miast świata. Dlaczego nie spełnił się ich amerykański sen? Anita, Pchełka i Sasza nieustannie walczą o zachowanie własnej tożsamości. Instynktownie czują, że tylko bycie razem pozwoli im przetrwać ten koszmar.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły oraz termin rozpoczęcia sprzedaży wejściówek można sprawdzić bezpośrednio na stronie ewejsciowki.pl