Agatka odc. 02

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

3
Agatka odc. 02

Na polecenie mamy Agatka niechętnie idzie do łazienki umyć brudne ręce - a po chwili razem z Cyrylem i z zielonym mydłem przenosi się do Mydłolandii, gdzie właśnie odbywają się zawody w biciu piany i puszczaniu mydlanych baniek. Dzięki Agatce jej zielone mydełko odniesie zwycięstwo w zawodach, a ona sama, po powrocie do realnego świata, postanowi, że zawsze - bez przypominania - będzie myła ręce, gdy będą brudne.


Miś Fantazy odc. 13

Pod Drzewem Spotkań Julka i Zagadka przygotowują przyjęcie imieninowe - niespodziankę dla Misia Fantazego. Tymczasem Fantazego spotyka nieszczęście - natyka się na Złodzieja Imion, który kradnie jego imię, podobnie jak imiona innych stworzeń, którymi ma już wypchany cały plecak. Szczęśliwie Misiowi udaje się uwolnić uwięzione imiona i przyjaciele mogą wreszcie rozpocząć imieninowe przyjęcie.


Opowiadania z piaskownicy odc. 03

Seria krótkich historii z życia 5-letniego Tomka, oparta na motywach opowiadań Renaty Piątkowskiej.

Tomek bawi się w piaskownicy. Jest tak zajęty kopaniem tuneli, że nie widzi, kiedy obok zaczyna stawiać babki mała dziewczynka. Okazuje się, że ma na imię Mayumi, jest Chinką i nie mówi po polsku. Tomek jest zachwycony, że Mayumi ciągle się uśmiecha i jest bardzo grzeczna. Postanawia nauczyć ją języka polskiego…


Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.kinozarogiem.pl