#52sekundywkulturze - konkurs dla filmowców amatorów

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Czym jest KULTURA? Co się pod tym słowem kryje? Co ją tworzy? Gdzie ją widać? Gdzie TY ją widzisz i jak postrzegasz? Powiedz nam i pokaż. To już trzecia edycja konkursu organizowanego dla filmowców-amatorów. W pierwszej, przygotowanej z okazji 50-lecia Centrum Kultury „Muza” udział wzięło 23 filmowców, natomiast do ubiegłorocznej zgłoszono 58 filmów. Zbudowani dotychczasowym przebiegiem konkursu, kontynuujemy go dodając każdego roku 1 sekundę, zgodnie z tym ile lat ma nasz ośrodek. W 2021 roku zapraszamy do tworzenia filmów pod hasłem: #52sekundywkulturze. Nasza idea, którą jest pokazanie sposobów postrzegania i odbierania kultury pozostaje niezmienna.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do osób dorosłych oraz młodzieży w wieku powyżej 15 lat. Nagrodą główną w konkursie jest 3.000 PLN. Oprócz nagrody głównej jury co roku przyznaje również inne nagrody i wyróżnienia.

Filmy konkursowe realizowane mogą być w dowolnej konwencji i technice, nagrywane kamerą, aparatem lub smartfonem, oraz zapisane w używanych i ogólnodostępnych formatach (wskazane: obraz poziomy, rozdzielczość: Full HD 1920×1080 px). Filmy o czasie trwania do 52 sek. wraz z kartą zgłoszenia należy przesłać na e-mail: promocja@ckmuza.pl lub dostarczyć do CK „Muza” do dnia 31 października 2021 r.

Pliki do pobrania: www.ckmuza.eu (zakładka Imprezy/Konkursy)

Informacja o wydarzeniu pochodzi z serwisu DOKiS. Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.dokis.pl