Dodaj wydarzenie

Zapraszamy do dodawania informacji o wydarzeniach na KulturaDostępna.pl. Dodane przez Ciebie wydarzenie możesz wydrukować w postaci plakatu lub ulotki do własnego użytku!

Publikacja na portalu następuje w terminie do 2 dni od wysłania wypełnionego formularza, po zaakceptowaniu treści przez redakcję. Zostaniesz o tym powiadomiony drogą mailową. Uwaga: Radzimy, aby dodawać informację z min. tygodniowym wyprzedzeniem. Na portalu publikowane są jedynie przyszłe wydarzenia oraz takie, na które wstęp jest bezpłatny lub kosztuje maksymalnie 20 zł.

Informacje może dodać każdy. Możesz ją dodać w imieniu własnym lub instytucji, którą reprezentujesz.

Nie wymagamy zakładania konta w celu dodania wydarzenia.

Dodanie informacji na stronę odbywa się poprzez poniższy formularz.

Dodawanie informacji jest bezpłatne.

W formularzu wystarczy podać nazwę wydarzenia, krótki opis, datę i godzinę, adres oraz cenę biletu. Uwaga: zawsze podawaj adres www, pod którym można zakupić bilety na Twoje wydarzenie. Możesz także poinformować, czy organizator honoruje Kartę Dużej Rodziny oraz czy wydarzenie jest dostępne dla niepełnosprawnych.

Dodaj plakat lub fotografię.

Dodaj adres mailowy, na który ma zostać wysłane potwierdzenie publikacji.

Po wysłaniu formularza nie ma możliwości wprowadzenia poprawek.

Pamiętaj, że Ty odpowiadasz za dodane informacje oraz materiały graficzne, do których musisz posiadać prawa. Prosimy o dodawanie rzetelnych i sprawdzonych informacji.


Redakcja portalu
jhaberek@nck.pl 
22 21 00 132