Żubr Pompik odc. 11

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

5
Żubr Pompik odc. 11

Mały żubr o imieniu Pompik i jego młodsza siostra Polinka mieszkają z mamą i tatą w wielkim zielonym lesie. Ponieważ są jeszcze maluchami, powoli uczą się rozumieć świat, który ich otacza.
W od. 11. Pompik i Polinka uczą się czytać tropy na śniegu i pomagają małemu wilkowi znaleźć drogę do domu.


Przygody Chrobotka i Kłopotka odc. 05

Chrobotek, który bardzo zagustował w nektarze z kwitnących kwiatów, wymyśla technologię jego szybkiego pozyskania. Niestety, jej zastosowanie niszczy całą łąkę, a jej mieszkańców pozbawia pożywienia. Chrobotek i Kłopotek będą musieli na nowo posiać kwiaty i zioła, żeby odtworzyć to, co zniszczyli.


Pamiętnik Florki odc. 11

W odc. 11. Florka dowiaduje się, że koniec wakacji nie musi oznaczać końca wspaniałych przygód.


Opowiadania z piaskownicy odc. 11

Seria krótkich historii z życia 5-letniego Tomka, oparta na motywach opowiadań Renaty Piątkowskiej.

Tomek nie rozstaje się ze swoją ulubioną koszulą w kratkę, którą dostał od dziadka. Mama tłumaczy, że nawet najbardziej ulubioną koszulę trzeba prać. Tomek towarzyszy koszuli w czasie prania, a nawet próbuje przyspieszyć jej suszenie. Wieczorem podgląda western z kowbojem w podobnej koszuli, co inspiruje go do zabawy. Tomek jest przekonany, że kiedy wyrośnie z tej koszuli, odda ją misiowi, a dziadka poprosi, aby dał mu swoją…


Baśnie i bajki polskie. O Zefliku i smoku

Trzej bracia, Zeflik, Hanys i Francik, wyruszyli w świat w poszukiwaniu szczęścia. Na rozstaju dróg postanowili, że każdy ruszy w swoją stronę, a za rok spotkają się, by podzielić się swoim szczęściem. Dobre serce Zeflika sprawiło, że dołączyli do niego Wilk i Niedźwiedź, a tajemnicza Babuleńka dała mu na drogę magiczny kijek.
Wkrótce Zeflik dotarł do miasta, w którym panowała wielka rozpacz - smok ma pożreć królewnę, a wszyscy, którzy stanęli z nim do walki, polegli. Nie ma już ochotników, choć Król obiecuje pół królestwa i rękę Królewny. Zeflik po nierównej walce, dzięki magicznemu kijkowi, pokonuje smoka, a ponieważ zbliża się czas spotkania z braćmi, musi wyruszyć w drogę, obiecując Królewnie rychły powrót. Nie wie, że rozbójnik Hałaburda, tchórzliwie obserwujący walkę zza krzaków, przypisze sobie uratowanie królewny, zażąda jej ręki i połowy królestwa…
Na motywach bajki Gustawa Morcinka.


Bajki Bolka i Lolka odc. 03

Bolek i Lolek wybierają się na poszukiwanie tajemniczego smoka. Smoka może nie znajdą, ale za to uratują las przed pożarem.


Agatka odc. 11

Agatka wraz z rodzicami i bratem idzie na imieniny Babci. Tam razem z Cyrylem i Kukułką naprawią zepsuty zegar i przeniosą się w czasie do epoki dinozaurów.


Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.kinozarogiem.pl