Żubr Pompik odc. 08

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

Dodaj do kalendarza Google
Kino za Rogiem w Starym Mieście
ul. Kasztanowa 1a
62-571 Stare Miasto
5
Żubr Pompik odc. 08

Mały żubr o imieniu Pompik i jego młodsza siostra Polinka mieszkają z mamą i tatą w wielkim zielonym lesie. Ponieważ są jeszcze maluchami, powoli uczą się rozumieć świat, który ich otacza.
W odc. 8. Pompik i inne małe zwierzęta padają ofiarą głupich żartów sroki. Wkrótce potem sroka przekonuje się, jak to jest, gdy wpada się we własne sidła.


Pamiętnik Florki odc. 22

W odc. 22. Florka staje twarzą w twarz z bałaganowym potworem, który robi z jej pokoju pobojowisko. Kto wygra w tym starciu? Kto będzie rządził w pokoju Florki? Ona - czy bałagan?


Kuba i Śruba odc. 03

Nawet ostatni grzybek w słoiku może być początkiem niezwykłej przygody! Tym razem Kuba i Śruba wymyślają sobie wyprawę na grzyby. W lesie ich wyobraźnia uruchamia groźnego wilka, przez którego chłopcy trafiają do domku babci Czerwonego Kapturka. W ślad za nimi przybywa wilk, a za nim goniący go niezbyt rozgarnięty paintballista. Sytuacja wymyka się spod kontroli, ale na szczęście okazuje się, że babcia nie da sobie w kaszę dmuchać…


Kaktus i Mały odc. 02

W czasie pierwszej wrześniowej lekcji dzieci w klasie wspominają lato i chwalą się, co ciekawego przywiozły z wakacji. Kaktus i Mały uświadamiają sobie, że najlepszą pamiątką wakacyjną są zdjęcia, a nie kamienie czy muszelki, a już na pewno nie kawałek rafy koralowej czy figurka z kości słoniowej!


Baśnie i bajki polskie. Szewczyk Dratewka

Szewczyk Dratewka, wyszkolony w swoim fachu przez Mistrza, wyrusza w świat. Podczas wędrówki niesie pomoc różnym stworzeniom w potrzebie: pszczołom, mrówkom i kaczkom. Kiedy trafia do miasta, w którym zła czarownica uwięziła w zamku piękną królewnę, podejmuje się zadania uwolnienia ślicznej dziewczyny. Aby tego dokonać, musi wykonać trzy zadania - pomogą mu w tym pszczoły, mrówki i kaczki.
Na motywach baśni Janiny Porazińskiej "Szewczyk Dratewka".


Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.kinozarogiem.pl