ZróbMY laTO w Nowej Hucie - 1-14 czerwca 2020 r.

Ulotka

Projekt ulotki został przygotowany w formacie A5. Skorzystaj z odpowiednich opcji przy drukowaniu.

wstęp wolny

Choć Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta w dalszym ciągu swoją działalność prowadzi głównie w Internecie, jego pracownicy z coraz większą nadzieją przyglądają się luzowaniu obostrzeń, licząc, że już wkrótce, choćby częściowo i na dystans, będą mogli spotkać się z uczestnikami zajęć i wydarzeń. Tak samo jak nowohucianie wypatrują lata i wierzą, że nie będzie trzeba go – jak wiosny – oglądać przez okno. Wciąż nie wiadomo, kiedy i w jakim zakresie powróci dawna działalność kulturalna, ale nowohuccy działacze kultury już teraz wzywają mieszkańców Nowej Huty: ZróbMY laTO! ZróbMY laTO razem!

Zacznijmy od powrotu do formy – na treningi z Aleksandrą Orczyk zaprosi od początku czerwca Klub Mirage. Mirage zaprasza także na piątkowe „Liaitańskie wieczory muzyczne” a od 10 czerwca na kolejną wystawę on-line - „W doborowym towarzystwie. Małgorzata Winkowska”.

Ponieważ pierwszy dzień miesiąca to Dzień Dziecka, dla najmłodszych niespodzianki z tej okazji szykują różne kluby Ośrodka, zatem warto zerkać na ich społecznościowe profile w tym szczególnym dniu.

O tym, że czas wrócić do podróżowania przekonuje słonik Alfred z Klubu Pod Kasztanami. I to jakiego! W czerwcu wyruszy w edukacyjną podróż po Układzie Słonecznym. Swoją wędrówkę po Nowej Hucie kończy za to Pan Dynia. Wszystkie jej dotychczasowe odcinki znaleźć można na profilu Klubu Herkules oraz w serwisie Youtube. Warto je poznać, bo w czerwcu w wirtualnym Herkulesie zagoszczą zagadki, związane z postacią Pana Dyni i jego przygodami.

Nowe propozycje w ramach Klubów Rodziców on-line przygotowały Kluby Dukat, Jędruś, Karino, Zakole i 303.

Realizowane są także prawie wszystkie dotychczasowe działania. Szczegółowy i na bieżąco aktualizowany plan działań można znaleźć na fanpage'u Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta oraz na www.krakownh.pl.

Za treść odpowiada organizator wydarzenia. Szczegóły można sprawdzić bezpośrednio na stronie www.facebook.com